Demi Rose edhe një herë ka treguar linjat e saj bombastike trupore. 

Ajo ndodhet në Ibiza për të pushuar e punuar dhe prej andej ka vendosur të promovojë linjët e vet të të brendshmeve.

Demi Rose mbërrin me një tjetër set fotografish të nxehta mesdhetare.

Modelja është duke realizuar serinë e re të fotove dhe shpreson që të ngjisë edhe më tej shkallët e famës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here