Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini .

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/demi-rose-nuk-di-te-vishet-merr-gjithe-vemendjen-edhe-ne-meksike-614858/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here