Modelja Demi Rose ka shpërndarë një foto të ‘nxehtë’ në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar me të brendshme dhe duket më seksi se kurrë më parë.

22-vjeçarja ka një fizik të mrekullueshëm, andaj nuk e ka as edhe një arsye të vetme që mos ta shfaqë atë./Indeksonline/15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here