Demi Mur duket si një vajzë e reEdhe pse në tapetin e kuq vazhdimisht shohim aktore të zhveshura, Demi Mur nuk duhet të mbajë fustane provokuese për ta tërhequr vëmendjen.

Edhe krahas asaj që kjo aktore e famshme ka 52 vjet dhe është nënë e tre fëmijëve, ajo ende duket si një vajzë e re.

Fustani i zi i krijuar nga Zhak Posen ishte zgjedhja e vërtetë për natën e dizajnuesve amerikan të modës.

Së bashku me këtë fustan Demi, shkëlqyeshëm e ka kombinuar klasikun jashtë kohës, këpucët e zeza të “Luobotin”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here