Aktorja e njohur hollivudiane, Demi Moore, është parë së bashku me burrin e saj Ashton Kutcher, për herë të parë që pas përhapjes së thashethemeve rreth tradhtisë dhe problemeve martesore.

Ata janë parë së bashku përpara shtëpisë së tyre në Los Angeles, duke shkuar te një këshillues për çifte.

Së fundmi u përhapën spekulime se çifti po shkon drejt ndarjes, pasi Kutcher e kishte tradhtuar gruan e tij me një vajzë të re në përvjetorin e tyre të gjashtë.

Ndërkohë, në paraqitjet e saja pas kësaj ngjarjeje, Moore është vërejtur se ka humbur shumë në peshë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here