Demi Lovato ka refuzuar që të fajësojë për problemet e saj në jetën private ndarjen nga i dashuri, duke thënë se janë arsyet tjera pse ajo u fut në depression.

Këngëtarja e humbi ‘veten’ pasi ishte ndarë nga i dashuri Alex Welch në mes të një fluturimi në tetor të vitit të kaluar, para se të shkonte në turne me Jonas Brothers dhe të shkonte në rehabilitim për probleme emocionale dhe fizike.

“Kur e godisni dikë në aeroplan, mjaft është mjaft. Unë thjesht jam ndjerë e tradhtuar. Nuk ka më keq. Por, kishte aq shumë gjëra, nuk do t’ia kisha bërë vetes ashtu vetëm për një djalosh”, theksoi Lovato.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here