Demi Lovato, nudo për “Vanity Fair”Demi Lovato ka zhveshur shpirtin e saj, por dhe shumë më tepër për setin e fotove të “Vanity Fair”.

Këngëtarja 23-vjeçare është fotografuar nga Patrick Eçlesine në një hotel në Manhattan në fund të muajit të kaluar.

Në një postim në faqen në internet të “Vanity Fair”, Eçlesine përshkruan një Lovato të trishtuar, pasi një ditë para fotove asaj i kishte vdekur stërgjyshi.

Demi Lovato, nudo për “Vanity Fair”

Por hidhërimi e shtyu atë të bënte foto sipas tre rregullave: pa veshje, pa tualet dhe pa redaktim fotosh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here