Demi Lovato me stil përkrah Nick Jonas Këngëtarja Demi Lovato, ishte veshur shumë me stil por edhe “pak” provokative teksa ka parakaluar dhe ka promovuar turin e tyre me këngëtarin, Nick Jonas.

Demi, kishte të veshur një fund të zi por të cilit i kishte bashkangjitur në pjesën e lart vetëm një sytjen dhe pallto të veshur mbi të. Demi, është një vokaliste e shkëlqyer dhe këtë e ka dëshmuar në të gjitha krijimet e saj muzikore, transmeton Indeksonline

23 vjeçarja, është parë nga këmbët pak në mbipeshë por kjo gjë nuk është vërejtur në pjesën e barkut pasiqë e kishte mbuluar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here