Një periudhë aspak e mirë për yllin Moore e tradhëtuar nga burri i saj Ashton Kutcher.

Ajo është fotografuar nga paparacët kundër vullnetit të saj, e tregojnë edhe këto foto ku ajo duket e veshur në mënyrë të thjeshtë, me një fytyrë ku duken shumë shenjat e moshës, si dhe me flokë të thinjur.

Duket shumë e dobësuar, si gjithmonë në kohët e fundit, por duhet thënë së këto foto janë më alarmanetet e bëra ndonjë herë për të. /BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here