Cara DelevingneLeonardo DiCaprio ka futur në shtratin e tij shumë model të njohura botërore, por Cara Delevingne nuk do të jetë njëra prej tyre, pasi britanikja ka refuzuar bukuroshin e Hollywoodit nga filmi “The Great Gatsby”.

“Leonardo mjafton vetëm ta shikojë një femër dhe ajo bie në ‘kurthin’ e tij. Por kështu nuk ndodhi edhe me Caran”, ka thënë një burim për The Sun.

“Ai kaloi gjithë natën pas saj por ajo e refuzoi”, shtoi ajo.

“Ata biseduan dhe e ftoi në suitën e tij. Por ata ndërruan vetëm numrat dhe kjo ishte e tëra”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here