Ndoshta nuk është shfaqur shumë provokative në skenë e në klipe, por gjithmonë ka dashur të tregojë pak nga gjoksi i saj i bollshëm. Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, së fundi është shfaqur më një fustan të kuq dhe me një dekolte shumë të hapur sa që për pak gjoksi i saj ka dashur t’i tregojë botës se edhe me të mund të krenohet këngëtarja.

Fansat e saj e kanë pritur me kërshëri këtë gjë, saqë komentet gjithmonë kanë qenë pozitive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here