Dy bukuroshe dhe dy këngëtare të njohura. Ata janë edhe konkurrente në estradë, mirëpo edhe mikesha në jetën e përditshme.

Të dyja kanë një karrierë shumë të suksesshme.

Kësaj here Nora dhe Genta, nuk konkurrojnë njëra-tjetrën me muzikë, por me atribute trupore dhe ajo që bie në sy në gjithë këtë dekolteja e bukur dhe e hapur e Norës dhe një fustan modest i Gentës!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here