Deklarata se bëri seks me Tunën dhe se ajo ishte e egër në shtat, i kushtoi NoizytRigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it.

I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe shprehet se në shtrat janë “të egra” dhe se më e mirë është Tuna. Kjo ndodhi kohë më parë.

E tek pas shumë muajsh Cozman bashkë me Babastars, i shkuan në hotelin ku po qëndronte në qendër të Prishtinës.

Plagosën Noizyn dhe një reper tjetër, derisa shumica u shoqëruan në polici.

Noizy shprehet se të dashurat i zgjedh “superseksi dhe pa mend’’.

Ndërsa, kur në shtrat ndodhet i vetëm, ai shprehet se :”Mendoj për suksesin , si do e doja jetën në të ardhmenn, derisa më zë gjumi. Pastaj kur zgjohem, shoh që atë jetë po jetoj”, shprehet ai për “Blootooth”.

Noizy përflitet si këngëtari më i pasur dhe këtë e pranon teksa shpjegon se “Fati im është se familjen e kam mirë me biznese dhe çdo përfitim që kam nga muzika mbetet aty, por të siguroj që pasuria nuk është e vogël për moshën time. Shtëpi në emrin tim kam tre, vetëm studioja më ka kushtuar 200.000 euro, pasi edhe kam blerë ambientin, nuk jam me qira. Edhe vila është goxha e kushtueshme. Jeta është perfekte.”

Ai shprehet se është i çmendur pas shpejtësisë dhe se ka në zotërim katër makina./gazetaexpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here