Deklarata e partneres së Alban Dudushit: Edhe për pak kohë...Partnerja e gazetarit Alban Dudushi poston shpesh foto “selfie” në të cilat shfaqet së bashku me të dhe qenin e tyre.

Por në foton më të fundit të publikuar prej saj në rrjete sociale Bieta është shprehur se në fotot e tyre nuk do të jenë më tre personazhe por katër, duke iu referuar vogëlushit që pret të sjellë në jetë.

“Edhe per pak kohe, fotografi, vec me 3 personazhe,”-shkruan ajo në Instagram./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here