Debbie Harry, solistja legjendare e Blondie, ka lavdëruar këngëtaren Lady Gaga.

Sipas saj, Lady Gaga është gjëja më e mirë që i ka ndodhur muzikës amerikane në kohët e fundit sepse ka sjellë diçka të re në të.

“Ajo ka shumë talent dhe është paksa e çmendur. Kjo më duket e mrekullueshme”, shprehet Debbie.

“Po jetojmë nje etapë shumë konservatore në Shtetet e Bashkuara dhe artistë si Lady Gaga janë të domosdoshëm në kohë të tilla”, përfundon këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here