David Guetta dhe Jessica Ledon janë në një lidhje prej 4 vitesh tashmë, që nga viti 2015.

Të dielën teksa po shijonin rrezet e diellit 51-vjeçari Guetta dukej se nuk mund t’i mbante duart larg nga e dashura e tij 27-vjeçare, e cila dukej e mrekullueshme me bikinit e zeza.

Për çiftin e famshëm është përfolur edhe për fejesë në vitin 2018, meqë Ledon u pa me një unazë të madhe diamanti, por asgjë e konfirmuar nga këta të fundit.

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here