Festë në familjen Bekham për ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Vogëlushja ka lindur ditën e djeshme rreth orës 8 të mëngjesit, dhe të dyja si nëna edhe vajza gëzojnë shëndet të plotë.

Futbollisti njoftimn për lindjen e vazjes së tij e kishte vendosur tek faqja zyrtare e Facebook-ut, ku shkruante: Jam shumë krenar dhe i lumtur t’ju njoftoj se ka ardhur në jetë vogëlushja ime Harper Seven Beckham.

Vajza ka lindur në Los Angeles në spitalin “Cedars Sinai Hospital“.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here