David Beckham ngacmon Victorian derisa përpiqej të mbajë një qese të madhe mango.

Ish futbollisti, 43 vjeç, nuk mund ta ndihmonte por tallej me partneren e ti, 43- vjeç, në Instagram, dje në Los Angeles, shkruan TheSun.

David Beckham e ‘ngacmoi’ duke u tallur Victorian, teksa po përpiqej të mbante mangot në duar nga një supermarket në Los Angeles dje.

Në videon qesharake, ai filmoi Victorian e veshur elegante në të zeza, kur i binte në rrugë një mango derisa po kalonte tek vetura.

Kreatorja nuk mundi ta mbante të qeshurën dhe dëgjohet duke i thënë futbollistit “Unë thjesht hoqa nj mango”.

Çifti po qëndrojnë me fëmijët e tyre Romeo, 16 vjeç, Cruz, 14 vjeç, dhe Harper, shtatë, në Los Angeles për pushimet e Pashkëve,  derisa djali i tyre i madh në Brooklyn, 20 vjeç, u nis drejt Coachellas.

Image

F

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here