David Beckham nuk heq dore nga surprizatDavid Beckham i familjes se njohur angleze kete here ka preferuar nje qethje shume te vecante, duke lene me goje gapur te gjithe fansat.

Ne fakt, qethja me e fundit e mesfushorit britanik nuk eshte tamam e modes, pasi na kthen pas ne stilin e viteve ’90 alla-mohikan.

Lojtari i Galaxy ka pare filmin “I fundit i Mohikaneve”? Pak mundesi ka qe kjo te kete ndodhur, sepse koha ne dispozicion te tij vlen ar.

Ndoshta kjo eshte nje tjeter levizje e zgjuar per te kujtuar boten se ai vazhdon te luaje futboll edhe pse ne anen tjeter te botes dhe aty ku sporti i futbollit ka shume pak lidhje me realitetin futbollistik ne Europe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here