David Beckham duket se po i shijon “pushimet” pas dëmtimin në këmbën e tij i cili e ka larguar për 6 muaj nga fushtat e blerta.

Ai për ta larguar mendjen nga gjerat e përditshme ka shkuar në një ndjeshje basketbolli midis Los Angeles Lakers dhe Portland.

Por Beckham duket se është në dilemë të shohë ndeshjen apo mos po i duken më interesante nxitëset e tifozëve?!

2 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here