BeckhamqDavid Beckham ka lënë mënjanë të gjitha shqetësimet dhe i ka kushtuar kohën vajzës së tij, Harper, me të cilën ka dalë për skijim.

E gjithë familja Beckham aktualisht janë me pushime dimërore në Whistler, ku janë parë të argëtohen në një resort të mahnitshëm, transmeton TCH.

Pak ditë pas hakimit të e-mailit të tij, ku kriminelët kibernetikë kërkuan një milion funte në mënyrë që të mos i publikonin përmbajtjet, Beckham ka vendosur t’i dedikohet familjes, e në një moment të veçantë, vetëm vajzës së tij pesëvjeçare.

Beckham

Sipas disa raportimeve, posta elektronike e ish-futbollistit zbulon se si ai ka përdorur fondacionin e tij për të fituar titullin “Knighhood”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here