David Beckham detyron të shtojë në peshë VictorianVictoria Beckham, e fiksuar pas linjave të saj trupore, duket se ka ndërmend të bëjë ndryshime drastike.Sipas një burimi për revistën OK!, ish anëtarja Posh e Spice Girls, ka vendosur të heqë dorë nga masa e saj zero.

Victoria, e cila njihet për kilet e saj të pakta, i ka venë qëllim vetes të shtojë në peshë, për hir të bashkëshortit, David.Po i njëjti burim ka zbuluar se zonja Beckham dëshiron të duket më seksi dhe që tani ka shtuar disa kilogramë falë ndryshimeve në regjim.

Së shpejti çifti do të udhëtojë në një vend tropikal dhe aty Victoria do ketë mundësi të habisë David me format e saj të reja në bikini!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here