Dasme te Ferrari, martohet FisichellaU deshen 15 vjet fejese dhe dy femije qe Giancarlo Fisichella te conte ne altar Luna Castellani-n.

Te dy jane martuar ne Rome ne nje ceremoni fetare te organizuar ne bazilikaten e San Lorenzo-s.

Nje turme njerezish ishin grumbulluar ne shesh ne pritje te ciftit. Ajo mberriti me nje Maserati, ndersa ai me nje Ferrari.

Ne kishe ishin shume miq dhe te aferm te ciftit, ndersa pas ceremonise festa u zhvendos ne vilen e pilotit i Formula1 per nje darke madheshtore./top-channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here