Dashurohet Zajmina VasjariZajmina Vasjari si duket më nuk është single.Ajo ka gjetur dashurinë e saj dhe këtë e ka treguar përmes rrjetit social Instagram, duke postuar këtë fotografi e mbështjell nga një mashkull me mbishkrimin “Më dashuro ashtu siç unë të dashuroj”.

Edhe pse Zajmina nuk ka treguar se kush është djaloshi që i rrëmbeu zemrën, duket se ka gjetur mashkullin e saj, i cili e bën të lumtur, transmeton Telegrafi.Mbetet t shihet se kush është personi që i rrëmbeu zemrën bukuroshes shqiptare, e cila ka arritur që deri më tani ta fsheh jetën private mjaft mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here