Dashuria e mbarë, karriera e mirëU mbajt ceremonia e premierës së filmit të ri të Jude Law, “Sherlock Holmes”, ku morën pjesë regjisori Guy Ritchie dhe aktorët kryesorë Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong dhe Kelly Reilly.

Ditët e fundit po përhapet lajmi që Jude Law po ritakohet me Siena Miller, për këtë arsye nuk përbën çudi të madhe fakti që në fytyrën e tij shpesh çelin qeshje të mëdha.

Në ceremoni ishin gjithashtu Gwen Stefani dhe bashkëshorti i saj Gavin Rossdale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here