Dasara përjeton një moment “Marilyn Monroe”Mbesa e ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha është duke shijuar pushimet verore në Greqi.

Ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shkruan se është duke përjetuar një moment “Marilyn”…me fustanin e ngritur nga era, tipike si fotoja e veçante e aktores dhe modeles amerikane Marilyn Monroe.

Dasara përjeton një moment “Marilyn Monroe”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here