Dasara Malltezi pozon nga prapa Me gjasë duhet të ketë qenë në ndonjë eveniment të rëndësishëm, pasi Dasara Malltezi është veshur shumë shik.Mbesa e Sali Berishës vazhdon të befasojë, kësaj radhe veshur si një “zonjë e rëndë”.

Ajo kishte paralajmëruar të papritura të mëdha me rastin e urimit për ditëlindje që i bëri babit të saj.

Në profilin e saj në Facebook, ‘supermbesa’ ka publikuar fotografi, në të cilat ka pozuar anash dhe nga prapa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here