Dasara Malltezi me pirsing në hundë Dasara Malltezi vazhdon të dëshmojë se është një femër ‘rebele’ dhe gjithmonë e bën atë që i pëlqen.Mbesa e njohur e ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha, ka vënë një pirsing në hundë.

Ajo e ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale për të treguar dukjen e saj të re.

“Kam bërë një pirsing të ri…”, ka shkruar Dasara duke bërë të ditur se i pëlqen kjo që ka bërë.

Dasara Malltezi me pirsing në hundë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here