Tashmë nuk është sekret që dy moderatoret e Top Channel, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu përveçse kolege janë edhe mikesha shumë të mira me njëra-tjetrën dhe kjo dëshmohet në çdo postim të tyre.

Këtë herë ka qenë Xhemi e cila ka publikuar një foto në Instagram ku tregon se ka qenë duke darkuar me mikeshën e saj në orë të vona të darkës.

Ndonëse të dyja ka qenë mjaft të angazhuara me projektet e tyre televizive, Xhemi dhe Arbana e gjejnë gjithnjë kohën për të qenë me njëra-tjetrën…edhe në orë të vona të darkës siç duket se ka ndodhur këtë herë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here