Basketbollisti i njohur, Dardan Berisha, sot feston 28 vjetorin e lindjes.

Me rastin e kësaj dite të rëndësishme për të, e dashura nuk e ka lënë pa e uruar edhe publikisht, shkruan lajmi.net

‘Urime ditëlindjen zemër. Ditëlindja jote le të më jep lumturi aq shumë sa më jep çdo ditë’, ka qenë urimi i Florenta Islamit.

Kujtojmë se ai ishte në një lidhje të gjatë dashurie me prezantuesen Elita Rudi ndërsa Florenta ka qenë e fejuara e Getoar Selimit.

Bazuar në fotot e postuara Dardani dhe Florenta e kanë gjetur njëri-tjetrin pasi përshtaten shumë mirë./lajmi.net77

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here