Dardan Berisha në lidhje me ish të fejuarën e Getit?Lojtari i klubit basketbollistik Prishtina, Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana.

E mënyra më e mirë do të ishte në krahët e një bukurosheje siç është Florenta Islami apo ndryshe e njohur si ish- e dashura e reperit Getoar Selimit.

Indeksonline merr vesh që dyshja janë parë mbrëmë në njërin nga lokalet e Prishtinës, DPZ duke u puthur dhe shumë të afërt me njëri tjetrin.
Basketbollisti kosovar njihet për lidhjet e tija me bukuroshet Elida Rudi dhe Adelina Tahirin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here