Daphne Joy shfaqë linjat seksi në plazhin e Majamit Daphne Joy është e njohur për linjat seksi dhe atraktivitetin e saj. Kësaj radhe ajo është shfaqur në plazhin më popullor të Shteteve të Bashkuara.

Ajo ka thyer edhe më parë internetin me fotot e saj seksi.

Bëhet fjalë për ish-in e 50 Cent, bukuroshen Daphne Joy. Tani ajo është hedhur në krahët e një tjetër këngëtari. I dashuri i saj i ri është Jason Derulo.

Daphne Joy shfaqë linjat seksi në plazhin e Majamit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here