Dannii MinogueVlerësuesi i shout “The X Factor”, i dashuri i Dannii Minogue, Kris Smith, ka blerë një unazë të madhe diamanti për t’i kërkuar fejesë këngëtares australiane.

29-vjeçari, lojtar i regbit i shndërruar në model, tashmë ka blerë unazën dhe vetëm pret momentin e duhur për t’ia bërë pyetjen yllit të muzikës pop.

“Përfundimisht do t’i heq të gjitha ndalesat dhe do të ulem në njërin gju”, ka thënë Smith. “Jam një tip romantik, por jo aq i dobët”.

Dannii dhe Kris u takuan në Ibiza, Spanjë, vitin e kaluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here