Ylli i Towie, Danielle Armstron ka pozuar në bikine, para se të zhvishet për Full Monty

Ylli i emisioneve “reality”, do të paraqitet në ndejën që do të organohet nga Megan Barton Hanson e “Love Island”

Armstrong ka pozuar me bikine-para se të zhvishet dhe të bëj një fotosesion të ri.

Ylli i Towie (30), është njëri nga shtesat e reja të shout të ITV-së, “The Real Full Monty”, ku do të paraqitet si një ndër yjet e saj, transmeton GazetaExpress.

Danielle pritet që të zhvishet për ti kushtuar një homazh shoqes së saj më të mirë e cila vdiq nga kanceri në gji.

Në këtë formacion do të jetë edhe ish ylli i Love Island, Megan Barton Hanson. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/danielle-shfaqet-teper-seksi-me-bikine-622278/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here