Ikona e re seksi e fashion system quhet Daniela Freitas. Ajo ka sy jeshil dhe flokë të errët.

Kjo Cover girl e revitës Max për muajin gusht, vjen nga Brazili dhe i ka të gjitha cilësitë për të qenë një modele konkurrente. Daniela 24 vjec është nëna e një bebi dhe adhuron çantat dhe bizhuteritë.

I pëlqen të qëndrojë në natyrë dhe eksperimenton me gatimet. Pasioni i saj është të kërcejë samba për të cilën thotë se nuk do të heq kurrë dorë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here