Këngëtari i njohur i muzikës popullore Ramadan Krasniqi – Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Princeshë” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është punuar me muzikë dhe tekst nga Valon Biba.

Klipi i këngës është mjaft veror, dhe është realizuar në bukuritë e Rugovës, nga produksioni ASHA.

Sezona e verës është një sezonë mjaft e ngjeshur për këngëtarin pejan me mbrëmje të ndryshme muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here