Dani e quan artist playback, ja si i përgjigjet Sabri FejzullahuSabri Fejzullahu, ka qenë i ftuari I kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit më të shikuar në vend, Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij.

Ndër të tjera, këngëtari iu ka përgjigjur Danit, pasi që ky i fundit e ka quajtur Sabrin artist playback.

Se çfarë i ka thënë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here