Dani dhe Shkurte Gashi sjellin “Zemra falet” Ramadan Krasniqi – Dani dhe Shkurte Gashi kanë bashkuar forcat për këngën e radhës.

Dyshja sapo kanë publikuar bashkëpunimin e ri me titull “Zemra falet”.

Muzika është punuar në studion “Elephant” të Bleros dhe nga Arsim Bunjaku, ky i fundit është edhe tekstshkrues i këngës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here