Modelja spanjolle, Joana Sanz, partnere e futbollistit të PSG-së, Dani Alves, ka postuar në rrjetet sociale disa foto të shkrepura nga braziliani.

“Kur Dani Alves dëfrehet duke bërë fotografin dhe duke përdorur një pemë si filtër”, shkruan Joana.

Alves-Sanz janë një çift shumë simpatik dhe lidhja mes tyre sa vjen e bëhet më e fortë.

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here