Dalina Buzi sulmon Alketa VejsiuDalina Buzi dhe Alketa Vejsiu kanë nisur haptazi një luftë që si duket zanafillën e ka që moti.Një klasifikim i një reviste online në Shqipëri, e cila kishte renditur faqet online më të ndjekura shqiptare ka bërë që Dalina Buzi të shpërthejë me akuza kundër Alketa Vejsiut, transmeton Telegrafi.

Sipas Dalinës, Alketa ka shtrembëruar rezultatin duke ngritur më lart faqen e saj.

Kryeredaktorja e njohur ka shfrytëzuar “Instagramin” për t’ia përplasur në fytyrë disa të vërteta moderatores, e cila sipas saj është një kopjace.

Lexoni të plotë postimin e Dalina Buzit:

Dalina Buzi sulmon Alketa Vejsiu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here