Dasma e Marinës dhe Getoarit do të mbetet gjatë në kujtesën e fansave të tyre.

Pjesë e saj ishin dhe emra të njohur të ekranit. Një prej tyre ishte dhe këngëtarja e dashur e publikut shqiptar.  Evi Reci, e cila  është dhe kushëria e nuses më të përfolur të momentit i ka kushtuar një dedikim special bukuroshes të sapo martuar.

‘Nese do doja te kisha nje moter do e kisha pikturuar me portretin dhe shpirtin tende. Jam e lumtur qe isha pjese e dites tende me te rendesishme poci. Kam nje porosi: Ji e lumtur, se e meriton.’-shkruan këngëtarja dhe moderatorja Evi Reci.

Evi është një nga talentet shqipatre që jeton dhe ushtron profesionin në shtetin fqinj të Italisë./ Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here