Dafina Zeqirin nuk ka kush e stopon sepse është nje div me të vertet e madhe, ajo publikoj video klipin e saj te ri Supernova me daten 17 dhjetor dhe ka marrur 553.991 klikime ne youtube nje rekord shumë i madhë.

Po ashtu pas largimit te ish menagjerit te saj Drin Zatriqi i cili e kishe manipoluar shume, ajo si duket e ka gjete qetsine e saj shpirtrore dhe gjithashtu ne krahet e Besfort Hasanajt është duke e ndjerë vetën shumë më mirë sepse as nje video klipe Besfort Hasanaj dhe kompanija e ti Besfort Video M1 nuk i kalon pa ja vendosur ne youtube.

Menaxheri i saj Besfort Hasanaj me kopanin e tijë Besfort Video M1 e ka hapur edhe kanalin e Dafines ne youtube offical dhe vetem për 2 javë ka marrur 1,343,734 klikime ne krejt video klipe dhe ka fituar 578 abunime.

Po shifet se Dafina Zeqiri është nje kengtare qe po kerkohet nga shum fansa te saj dhe ne i deshirojme suksese.

2 KOMENTET

  1. po nermal thyen gjitha rekordet se eshte me e mira loqkkkkkkkkkkkkkk dafina super star loqkkkkkkkk <3 (L)

  2. DAFINA ESHTE DIVE E KOSOVES SIGURISHT NUK KA KURRFAR DYSHIMI . JAU KALON TE GJITHAVE KENGETAREVE TONA DHE I LEN EN 0.KOSOVA KRENOHET ME TY ZEMER TE DUA SHUME DHE SUKSESE NE JETE.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here