Këngëtarja Dafina Zeqiri që nga fillimi i karrierës ka treguar se është mjaft e talentuar në muzikë.

Por, po del se ajo mjaft e zonja është edhe në një tjetër lëmi, shkruan lajmi.net

Dafina ka hedhur disa pamje në Snapchat ku shihet se është duke gatuar për të dashurin e saj.

Natyrisht, këtë shujtë këngëtarja e ka bërë me shumë dashuri dhe assesi nuk mund të quhet si detyrim./lajmi.net9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here