Dafina zhvishet në TiranëKëngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri do të “dalë” nudo në Tiranë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila përmes rrjetit social Instagram, ka bërë të ditur se fotografi i njohur kosovar Artan Humolli do ta prezantojë ekspozitën me fotografitë e saj nudo, transmeton Kosova Sot.

Ekspozita e titulluar “Trup e shpirt”, do të prezantohet sot në ora 19:00, në Galerinë Kombëtare të Arteve – Tiranë.

“‘Vajza e keqe” është shprehur e kënaqur dhe ka ftuar fansat të jenë pjesë e aventurës së saj të re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here