Dafina Zeqiri pas publikimit të projektit të saj të fundit nuk është shumë aktive.Por ska si të mos jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo në Instastory ka publikuar disa fotografi nga festa e pashkëve.Mirëpo çfarë tërhoqi vëmendjen ishte një fotografi në të cilën këngëtarja shfaqej mjaftë seksi.Dafina kishte veshur një pale pantallona dhe nga ana e sipërme ishte gjysmë e zhveshur sepse kishte vetëm sutjenat.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here