Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin e saj të riDafina Zeqiri është një nga këngëtaret shqiptare që i pëlqejnë tatuazhet.

Ylli nga Kosova ka zbuluar tatuazhin e ri në gjoks, i cili duket se është një flutur.

Dafina kishte një tatuazh në gjoks, por duket se nuk i ka pëlqyer dhe kështu në vend se ta heqë atë, ka vendosur ta mbulojë.

Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin e saj të ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here