Dafina Zeqiri vjen me foto provokuesPas këngës së saj “Rude Girl”, Dafina nuk rresht së surprizuari fansat e saj, këtë herë jo me këngë por me foto. Këngëtarja seksi ka bashkëpunuar me fotografin Artan Humolli dhe sjellin një fotosesion provokues e shumë sensual.

Në të brendshme, për dallim nga hera e kaluar kur ishte nudo, Dafina tash nxit pak më shumë fantazinë.

Ajo para pak ditësh lansoi videoklipin “Rude Girl” në bashkëpunim me Dj FlOW dhe Lumi B.

dafina

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here