Dafina Zeqiri vjen klipin e ri “Te ti”Është publikuar videoklipi i shumëpritur i Dafina Zeqirit, i titulluar “Te ti”.Kënga e re është prodhim i Sardi Dj dhe Arbre Blass.

Melodinë e ka bërë vet këngëtarja, ndërsa tekstin e ka shkruar Arianit Palaj.

Max Production ka realizuar anën vizuale të këtij projekti muzikor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here