Dafina Zeqiri, vajza e mamit…Ato kanë të njëjtën buzëqeshje… Këtu këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri shfaqet në shoqërinë e një zonje simpatike që është nëna e saj. Daffy e ka publikuar këtë foto në profilin e saj në Twitter, duke shënuar: “Një bisedë midis femrash”.

Nuk është hera e parë që këngëtarja përmend apo flet për të ëmën gjatë intervistave apo edhe në rrjetet sociale. Siç duket, ajo është vajza e llastuar e mamit, dhe nga fotoja kuptohet se pranë saj shndërrohet në Dafinën e vogël.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here