Thuhet se vajza do të udhëtojë për në Los-Anxhelos për videoklipin e radhës, e ajo këto ditë ka ndryshuar pamjen, dhe duket për mrekulli. Ajo është këngëtarja atraktive Dafina Zeqiri.

Por, në këto foto që po ua sjellim ajo duket super seksi, përveçse ia prish pak punën cigarja në gojë.

Dafina këtë foto i ka realizuar nga fotografi Arton Humolli, e për flokët si gjithmonë është kujdesur Kaci.

Ne para se t’ua sjellim juve lexues të dashur, këto foto, jemi menduar mirë, nëse është Dafina kjo, apo ndonjë divë Hollivudi.

Si duket, prandaj dimri i egër është zhdukur nga provokimi i nxehtë i këngëtares kosovare./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here